Broń nas w walce

Dwuczęściowy film dokumentalny o świętym Michale Archaniele


Reż. Marek Woś, Prod. Polska 2019

Cena 8.99zł
Czas trwania 125 min.
Zobacz film
Zobacz trailer
A
A
A
 
 

Kim dla nas - współczesnych jest Michał Archanioł? Czy odczuwamy jego obecność w naszym życiu? Jak obronić się przed osobowym złem? Czy jego misja wciąż trwa? Jak objawienia i interwencje świętego Michała wpłynęły na losy świata i Polski? Jakie orędzie dał nam - Polakom w proroctwie spisanym przez bł. Bronisława Markiewicza?
 
Dwuczęściowy film daje odpowiedzi na te pytania i zabierze cię w świat nieznanych i często zapomnianych miejsc związanych z objawieniami Michała Archanioła. Ta wyjątkowa podróż pozwoli ci zbliżyć się z większą ufnością to tego potężnego Obrońcy przed złem, odkryć jego moc i pogłębić relację z Bogiem. Bo święty Michał wciąż działa, chroni nas, Kościół i cały świat przed odwiecznym wrogiem – Szatanem! Niech ten film zachęci cię do zawierzenia Michałowi Archaniołowi.

Film „Broń nas w walce!” został doceniony na XXXIV Międzynarodowym Festiwalu Filmów Katolickich Niepokalana, gdzie otrzymał pierwszą nagrodę w swojej kategorii! 

  
cz 1. Wielkość świętego Michała Archanioła - podróż po sanktuariach Michała Archanioła w Europie.
  
cz 2. Anielskie przesłanie dla Polski - objawienia w Polsce, peregrynacja, modlitwa Leona XIII i orędzie Archanioła dla Polski.