Chata

Laureatka Oscara Octavia Spencer oraz Sam Worthington w ekranizacji światowego bestsellera, mistycznej opowieści o krzywdzie, Bogu i przebaczeniu.
(The shack) reż. Stuart Hazeldine, prod. USA 2017, polski lektor

Cena 9.99zł
Czas trwania 132 min.
Zobacz film
Zobacz trailer
A
A
A
 
 

Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem, pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

 

***

 

Film "Chata" wśród polskich widzów wzbudził wiele skrajnie różnych ocen - są i takie pełne zachwytu jak i takie które nie pozostawiają na nim "suchej nitki". Dla poszerzenia wiedzy na jego temat polecamy opinię ks. Marka Lisa ale tak czy inaczej warto obejrzeć ten film i wyrobić sobie własne zdanie.