Moc w moich dłoniach

Twórcy filmu zebrali w nim prawdziwe historie o sile modlitwy różańcowej.


(Power in my Hands) Reż. Ryan Freng, Johnathan Shoemaker, Prod. USA 2018, Polski lektor

Cena 14.90zł
Czas trwania 82 min.
Zobacz film
Zobacz trailer
A
A
A
 
 

"Nie ma takiego problemu, którego nie można rozwiązać za pomocą różańca" te słowa św. Łucji, która spotkała osobiście Matkę Bożą w Fatimie, stały się właściwie mottem filmu "Moc w moich dłoniach". Twórcy filmu zebrali w nim prawdziwe  historie o sile modlitwy różańcowej.
 
"Nie wiem czy kiedykolwiek potrzebowaliśmy różańca bardziej niż teraz" mówi jeden z bohaterów filmu. Świadectwa, które w nim oglądamy zdają się odpowiadać na to pytanie. Tak potrzebujemy Boga. Potrzebujemy kochającej i czułej Matki. A różaniec jest drogą przez Maryję do Jezusa. Modlitwa polegająca na towarzyszeniu Maryi, wycisza myśli, pomaga znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze życiowe pytania. To modlitwa, która prowadzi do nieba.
 
"Moc w moich dłoniach" jest filmem wypełnionym nadzieją i siłą. To film na dzisiejsze czasy niepokoju i lęku. To wreszcie film o cudach, które wydarzyły się naprawdę.
 
Matka Jezusa Chrystusa wielokrotnie prosiła ludzkość, by odpowiedzieć modlitwą i pokutą w Fatimie, Akicie, Kibeho. Czy jesteś gotowy odpowiedzieć na ten apel?