Odyseja - powrót do domu

Jedyne, unikalne w swoim rodzaju animacje, znane na całym świecie zrealizowane w latach 80-tych XX wieku przez katolickie studio w USA.
Reż. Fernando Uribe, Produkcja: CCC of America, wersja polska: Studio EUROCOM - Polska 2014
UWAGA: Cena za pojedynczy odcinek - 5 zł a ta seria 4 odcinków w promocji za 18 zł.

Cena 5.00zł
Czas trwania 30 min.
Zobacz film
A
A
A
 
 

Niezwykłe opowieści
Seria „Niezwykłe Opowieści” to imponujący zbiór półgodzinnych animowanych filmów dla dzieci. zrealizowanych przez CCC of America w latach 80. i 90. XX w. Te unikalne ze względu na typowo katolicką tematykę filmy cieszą się wielką popularnością na całym świecie i prezentowane są w wielu wersjach językowych. Po raz pierwszy pojawiają się na polskim rynku z pełnym dubbingiem aktorskim dzięki wydawnictwu PROMYCZEK. Produkcje CCC of America to rozrywka dla dzieci, której można zaufać. Filmy nie zawierają scen przemocy, dialogi są łatwe do zrozumienia dla młodego widza, a barwne rysunki pobudzają wyobraźnię.

W tym pakiecie prezentujemy 4 odcinki:


Odyseja - powrót do domu
Po zakończeniu wojny trojańskiej Odyseusz pragnie powrócić do rodzinnej Itaki, gdzie wiernie czeka na niego żona Penelopa. W trakcie podróży czyha na niego wiele niebezpieczeństw, m. in. cyklop Polifem czy śpiew syreni. Poznajcie animowaną wersję dzieła Homera.
Czas trwania: 29:45


Franciszek - rycerz z Asyżu
Historia świętego Franciszka, Biedaczyny z Asyżu ukazuje, że idąc za głosem Boga odnajdziemy szczęście.
Czas trwania: 26:29


Ben Hur - droga do chwały
Przedstawiamy animowaną adaptację fragmentu powieści o Ben-Hurze. Czy spotkanie z Jezusem może przemienić życie i odwrócić pragnienie zemsty?
Czas trwania: 26:44


Przygody Krzysztofa Kolumba
Wypłyń razem z Krzysztofem Kolumbem na nieznane wody i odkryj nowe lądy. Animowana historia, ukazuje Krzysztofa Kolumba jako człowieka wiary, wytrwale dążącego do celu. Zainspiruj się jego postacią.
Czas trwania: 29:35