Sanktuaria z Aureolą

Felietony realizowane przez Studio PROMYCZEK o miejscach związanych ze świętymi i błogosławionymi - bohaterami serii AUREOLA - od Stanisława do Karola. 
Produkcja: Studio PROMYCZEK - Polska 2015. Scenariusz i reżyseria: ks. Andrzej Mulka
UWAGA: Cena za pojedynczy odcinek - 3 zł a za całą serię 4 filmów - 10 zł; 

Cena 12.00 zł
Cena promocyjna 10.00zł
Czas trwania 4x15 min.
Zobacz film
Zobacz trailer
A
A
A
 
 

Tytuły odcinków:

  
1. ŁAGIEWNIKI - Sanktuarium Bożego Miłosierdzia  (15 min.) 
2. KRAKÓW - Sanktuarium Św. Jana Pawła II  (14 min.)
3. ZABAWA - Sanktuarium Bł. Karoliny  (12 min.) 
4. STARY SĄCZ - Ołtarz Papieski w Starym Sączu  (11 min.) 

  

1. ŁAGIEWNIKI - Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
Ojciec Nikodem pielgrzymuje z Karolinką, Piotrusiem i Mądralką do Łagiewnik, gdzie nie tylko lepiej poznaje życie św. Siostry Faustynę, ale ma także okazję by się pomodlić do Bożego Miłosierdzia i zaśpiewać piękną piosenkę z Promyczkami Dobra.

  
2. KRAKÓW - Sanktuarium Jana Pawła II
Bohaterowie serii filmów AUREOLA – od Stanisława do Karola przybywają do  Krakowa i poznają najważniejsze miejsca związane z naszym Wielkim Rodakiem, a w szczególności nowopowstałe sanktuarium i muzeum św. Jana Pawła II w Krakowie.

  
3. ZABAWA - Sanktuarium Bł. Karoliny
Kościół parafialny w Zabawie, ma niezwykłą historię, ponieważ w jego budowie pomagała młodziutka Karolina Kózkówna, która na początku I wojny światowej  w 1914 roku poniosła śmierć męczeńską. To sprawiło, że dzisiaj jej grób znajduje się pod ołtarzem w tym kościele. O tej świątyni, a także o miejscach, które przypominają nam bł. Karolinę z przejęciem opowiada dzieciom Ojciec Nikodem.

  
4. STARY SĄCZ - Ołtarz Papieski w Starym Sączu
Ołtarz Papieski w Starym Sączu to niezwykła pamiątka po pielgrzymce św. Jana Pawła II w 1999 roku. To miejsce tak chętnie odwiedzane przez turystów i pielgrzymów przypomina jak bardzo Karol Wojtyła jako chłopiec, student, ksiądz, biskup, kardynał, a nawet jako papież lubił wędrować po górach.