Siła modlitwy

Świadectwo Andrzeja Duffeka o wypadku, pobycie w zaświatach, powrocie do życia i wielkiej mocy modlitwy.
Reż. Jarosław Mańka, Prod. Polska 2016

Cena 7.00zł
Czas trwania 56 min.
Zobacz film
Zobacz trailer
A
A
A
 
 

Film ten jest opowieścią o doświadczeniach po tamtej stronie życia, o wielkiej radości nieba, ale także o potwornym dotknięciu piekła.
 
Świadectwo to jest poruszającą lekturą o decydującym znaczeniu naszych intencji, wyborów i czynów, o wielkiej sile modlitwy najbliższych i przyjaciół. To także świadectwo o ofierze życia jego brata Tadeusza Duffeka, dzięki któremu Andrzej mógł wrócić do życia na tym świecie.
 
Oprócz świadectwa samego Andrzeja Duffeka, swoimi przeżyciami związanymi z jego wypadkiem i walką o powrót do życia dzielą się też najbliżsi - żona Andrzeja, jego siostra, przyjaciel oraz ks. Jarosław Wąsowicz, duszpasterz kibiców, wraz z którym Andrzej zrealizował wielkie marzenie i duchowy testament jego brata, Tadeusza - coroczną pielgrzymkę kibiców na Jasną Górę.
  
Andrzej Duffek to gdański przedsiębiorca, opozycjonista działający w latach osiemdziesiątych w Federacji Młodzieży Walczącej i oddany kibic Lechii Gdańsk. W 2003 roku uległ poważnemu wypadkowi. Mimo sprawnego działania ratowników i lekarzy na blisko dwa miesiące zapadł w śpiączkę, podczas której sztucznie podtrzymywano jego funkcje życiowe. Odbył wówczas podróż, która absolutnie zmieniła jego życie, spojrzenie na ludzi i ten świat.

 

Dochód ze sprzedaży filmu "Siła modlitwy", przeznaczony jest na wsparcie zbiórki filmu   pt.: "Świętych obcowanie. Nieznane objawienia Stefanii Fulli Horak". Szczegóły zbiórki znajdą Państwo na stronie www.fullahorakfilm.pl 

Zachęcamy do poznania przekazów świętych polskiej mistyczce Stefanii Horak oraz wsparcie zbiórki przez obejrzenie filmu "Siła modlitwy" na Katoflixie