Temperamenty

W atmosferze iście kabaretowej ks. Mirosław Maliński przekazuje cenne informacje na temat ludzkich temperamentów.


Reż. ks. Mirosław Maliński, Prod. 2ryby.pl  2021

Czas trwania 46 min.
Zobacz film
Zobacz trailer
A
A
A
 
 

Jak zrozumieć człowieka, który jednego dnia planuje napad na bank, a drugiego z poświęceniem życia organizuje akcję ratunkową przy wypadku drogowym? Dlaczego niektórzy ludzie mają w sobie wiele chęci, ale mało zapału do pracy? Czy czyjeś roztrzepanie i trudności w zapamiętywaniu imion znajomych to złośliwość, czy może wrodzona cecha?

 

Błazen, raptus, sztywniak, leń - łatwo nam oceniać ludzi po pozorach. W naszym języku mamy do dyspozycji cały wachlarz nacechowanych pejoratywnie określeń. A co, jeśli pod tymi pozorami kryje się głębia i klucz do zrozumienia i lepszego życia z innymi ludźmi? Posłuchaj, czym są ludzkie temperamenty. O tym wszystkim opowiada ks. Mirosław Maliński. Jeśli obejrzysz ten film, już nigdy nie powiesz: „Co ksiądz może wiedzieć o prawdziwym życiu?”. Zaskakujące zwroty akcji, błyskotliwe żarty i przede wszystkim garść solidnej wiedzy wyjętej nie tylko z literatury, ale też z codziennych spotkań i pilnych obserwacji procesów przebiegających w ludzkim umyśle.

 

Chcesz zrozumieć i zaakceptować siebie i ludzi, którzy cię otaczają, lepiej funkcjonować z nimi i wśród nich na co dzień - koniecznie obejrzyj ten film. W atmosferze iście kabaretowej ks. Mirosław Maliński przekazuje cenne informacje na temat ludzkich temperamentów. Jeśli nie wiesz, kim jesteś: melancholikiem, flegmatykiem, cholerykiem, czy sangwinikiem, po obejrzeniu tego filmu z pewnością trafisz na właściwy trop! Obejrzyj i odkryj swoje prawdziwe „ja”.

 

Więcej informacji w tym temacie znajdziesz w książce ks. Malińskiego „Temperamenty - gdybym był inny, tobym siebie kochał”  sklep.2ryby.pl/malina/temperamenty-ksiazka/
Zajrzyj także na portal https://2ryby.pl, gdzie czeka na Ciebie jeszcze więcej wartościowych treści!