Widziałem cię

The Chosen 2 - Odcinek 2 - Widziałem cię


(The Chosen - sezon 2) Reż. Dallas Jenkins, Prod USA 2020, polski lektor

Cena 4.99zł
Czas trwania 53 min.
Zobacz film
Zobacz trailer
A
A
A
 
 

Odcinek 2 - Widziałem cię

Z obawy przed rozpoznawalnością Jezusa, uczniowie nie ufają nowoprzybyłym. Jezus spotyka kolejne osoby, które pragną za Nim pójść: Filipa i Natanaela. Pomiędzy Szymonem a Mateuszem narasta konflikt. 

  

The Chosen - światowy hit, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście.

Charyzmatyczny rybak walczący z długiem, piękna kobieta zmagająca się z demonami i utalentowany księgowy wykluczony ze społeczeństwa. Oni jako pierwsi spotykają Jezusa, który dokonując cudów, rozpoczyna swoją misję, aby zmienić świat. Jeszcze nie wiedzą, że to początek globalnej rewolucji, która rozpocznie nową erę w historii.

The Chosen to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale w całkowicie nowej perspektywie.

The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Do tej pory przetłumaczony na 56 języków, z 423 000 000 wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji streamingowych iOS i Android.

Pierwsze dwa sezony, które do tej pory się ukazały, zbierają bardzo pozytywne recenzje w najpopularniejszych serwisach filmowych (IMDb – 9,4/10; Rotten Tomatoes – 100%; Filmweb – 9,2/10).

   

Drugi sezon serialu THE CHOSEN:

Odcinek 1 - Grom
Odcinek 2 - Widziałem cię
Odcinek 3 - Mt 4,24
Odcinek 4 - Doskonała okazja
Odcinek 5 - Duch
Odcinek 6 - Bezprawie
Odcinek 7 - Rozrachunek
Odcinek 8 - Ponad górami

  

ZOBACZ SEZON 1