Droga zwycięzcy

Fascynujący i inspirujący film o braterstwie, rywalizacji i rodzinie, rozgrywający się w środowisku studentów-wioślarzy...


(Swing) Reż. Michael Mailer, Prod USA 2021, Polski lektor lub napisy

Cena 11.99zł
Czas trwania 114 min.
Zobacz film
Zobacz trailer
A
A
A
 
 

Dwukrotnie nominowany do Oscara Michael Shannon (“Na noże”, „Zwierzęta nocy”) w fascynującym i inspirującym filmie o braterstwie, rywalizacji i rodzinie, rozgrywającym się w środowisku trenujących wioślarstwo studentów elitarnego amerykańskiego uniwersytetu. W pozostałych rolach występują: Alexander Ludwig („Igrzyska śmierci”, „Wikingowie”), Charles Melton („Riverdale”, „Bad Boys For Life”), Alex MacNicoll („Vice”, „Piąta fala”) i Ash Santos („American Horror Story: Apokalipsa”). Za kamerą stanął Michael Mailer, autor poruszającego dramatu z Demi Moore i Alekiem Baldwinem „Miłość w ciemności”.
 
Po zakończeniu ostatnich narodowych mistrzostw, uniwersytecka drużyna wioślarska pogrąża się w chaosie i ciągłych sporach między Aleksem (Alexander Ludwig), Chrisem (Charles Melton), Johnem (Alex MacNicoll) i pozostałymi wioślarzami. Aby poprawić atmosferę w zespole, stanowisko trenera obejmuje weteran wojenny Murphy (Michael Shannon). Korzystając z własnych doświadczeń i niekonwencjonalnych metod, mężczyzna stara się oczyścić grupę z wewnętrznych konfliktów i obudzić w niej ducha współzawodnictwa, który zainspiruje ich do ciężkiej pracy. Jednak największą lekcją będzie uświadomienie młodym podopiecznym, że aby osiągnąć mistrzostwo, najpierw trzeba zbudować drużynę.