Same dobre rzeczy

Zabawna komedia ale zarazem bardzo emocjonalny film ukazujący nasze współczesne społeczeństwo...


(Solo Cose Belle) Reż. Kristian Gianfreda, Prod. Włochy 2019, Polski lektor lub napisy.

Cena 9.99zł
Czas trwania 84 min.
Zobacz film
Zobacz trailer
A
A
A
 
 

"Same dobre rzeczy" to historia Benedetty, szesnastolatki, która poznaje dziwaczną rodzinę zastępczą, która właśnie przeprowadziła się do nowego domu. Hałaśliwa i ekscentryczna rodzina składa się z ojca i matki, ich syna, osoby ubiegającej się o azyl, byłej prostytutki z młodą córką, młodocianego przestępcy i dwóch mężczyzn z poważnymi upośledzeniami.

Benedetta, córka burmistrza pochłoniętego kampanią wyborczą, pomimo swojej wysokiej pozycji społecznej nie jest zbyt szczęśliwa. Podczas gdy całe miasto z pasją przygotowuje się do wyborów na burmistrza ona zakochuje się i odkrywa świat, którego do tej pory nie znała. 
 
A my podążamy razem z nią przez chwile humoru i dramatu, tańca, radości ale i łez... Czy wszystko zakończy się dobrze czy rozpadnie? Przekonajcie się sami - zdradzimy tylko, że nic już nigdy nie będzie takie samo.
 
Piękna komedia ale zarazem bardzo emocjonalny film ukazujący nasze współczesne społeczeństwo, które w wielu kwestiach trzeba starać sie zmienić bo jak głosi hasło reklamowe tego filmu: "Piękne rzeczy należy najpierw robić, a potem o nich myśleć".